Genesis 75 panelové dveře

Hliníkové dveře

Genesis 75 je tepelně izolovaný hliníkový systém věnovaný designu panelových dveří, jednokřídlých a dvoukřídlých dveří s otevíráním ven i dovnitř. Tento systém umožňuje také instalaci osvětlení.

Genesis 75

Proč si vybrat dveře genesis 75?

Panelový dveřní systém Genesis 75 je založen na dveřním a okenním systému Genesis 75 a je s ním kompatibilní, což umožňuje konzistentní design a přizpůsobení dveří k oknům a dalším hliníkovým prvkům.

Tento systém se vyznačuje velmi dobrou tepelnou izolací díky použití středového těsnění dveří a novým inovativním řešením těsnění. To zajišťuje optimální tepelné parametry a přispívá k úspoře energie v budovách.

Dveře Genesis 75 umožňují použití estetických rolovacích nebo skrytých dveřních pantů, což dodává dveřím eleganci a modernost.

Systém nabízí různé možnosti prahů, včetně hliníkového padacího prahu, který se automaticky zvedá nebo snižuje pro snadný přístup a odstraňuje překážky na cestě.

Dveře Genesis 75 prošly testy proti vloupání a získaly klasifikaci RC2 a RC3, což znamená, že jsou odolné proti pokusům o vloupání a poskytují větší bezpečnost.

Tento systém nabízí širokou škálu výplňových panelů, které jsou dostupné v různých designech a barvách. Je možné použít techniku zhotovování fréz různých tvarů a dekorativních aplikací, což umožňuje přizpůsobit dveře individuálnímu charakteru a stylu stavby.

Dveře Genesis 75 jsou k dispozici v širokém výběru barev, včetně palety RAL, strukturálních barev, barev dřeva Aliplast Wood Color Efektové, eloxované a dvoubarevné varianty. To vám dává možnost přizpůsobit dveře vašim estetickým preferencím a architektonickému stylu.

Výběrem panelových dveří Genesis 75 získáte nejen estetické a moderní hliníkové dveře, ale také produkt s vysokými izolačními parametry, odolností proti vloupání.

Technické specifikace

Hloubka listu:

75 mm

Tloušťka rámu:

75 mm

Tloušťka výplně na jednostranném panelu:

40 - 60 mm

Tloušťka výplně oboustranného panelu:

75 mm

Máte dotaz? Máme odpověď!

Kontaktujte nás

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Odeslání formuláře

Vyberte možnost doručení

Osobní odběr

Dekorplast - Logo společnosti

Dekorplast Sp. z o.o. -

Výrobce oken a dveří PVC i ALU