Žaluzie a sítě proti hmyzu

Příslušenství Dekorplast

Vnější žaluzie

Rolety a moskytiéry jsou mimořádně užitečným doplňkem pro ochranu a pohodlí ve vašem domě nebo bytě. Námi nabízené venkovní rolety mají mnoho výhod a benefitů, které stojí za to zmínit.

Venkovní rolety

Rolety

Zabezpečení

Naše venkovní rolety mají ochranu proti vloupání a silné pancéřování, které znesnadňuje vloupání a chrání před vandalismem.

Soukromí a diskrétnost

Rolety vyrobené z vysoce kvalitních materiálů poskytují ochranu proti nadměrnému vytápění a hluku zvenčí. Zaručují plnou diskrétnost, soukromí a vytvářejí příjemnou atmosféru.

Tepelná izolace

Díky termoizolačním pěnám vyplňujícím pancíř a vzduchovou vrstvu mezi spuštěnou roletou a oknem poskytujeme účinnou ochranu proti tepelným ztrátám v zimě a příjemný chládek uvnitř místností v létě.

Trvanlivost

Na všechny prvky rolety včetně elektropohonů a automatiky je poskytována dlouhodobá záruka, dokonce až 60 měsíců. Díky tomu se nemusíte starat o opravy a výměny dílů. Rolety také chrání okna před nepřízní počasí, což přispívá k jejich delší životnosti.

Přesnost

Naše rolety jsou přesně přizpůsobeny individuálním potřebám. Výroba probíhá na zakázku, po změření a vizuální kontrole objektu, což zaručuje dokonalé padnutí.

Pohodlí

Nabízíme různé druhy pohonů, ruční i elektrické, dálkové ovládání, automatické soumrakové a větrné a solární. Díky tomu je použití rolet lehké, snadné a pohodlné.

Široká škála barev

Máme širokou škálu standardních barev a dýh podobných dřevu a také možnost práškového lakování dle barev RAL. Díky tomu můžeme roletu barevně přizpůsobit individuálním preferencím a dokonale ji začlenit do fasády budovy.

Horní žaluzie

Horní rolety

Kromě toho nabízíme také rolety s horní montáží, které se montují na rám okna. Jsou moderním řešením zakrytí, které umožňuje přizpůsobit funkční a statické vlastnosti rolet individuálním potřebám uživatelů a dokonale je začlenit do jakéhokoli designu a fasády budovy. Horní rolety lze ovládat ručně (pomocí šňůry nebo pásky) nebo automaticky (pomocí spínače, dálkového ovládání, chytrého telefonu).

Venkovní rolety

Naše venkovní rolety poskytují vynikající ochranu proti vetřelcům, povětrnostním vlivům a kontrolu přílivu světla do místností. Mají také tepelné a akustické izolační vlastnosti. Pro zajištění maximálního uživatelského komfortu jsou k dispozici různé možnosti ovládání.

Zveme vás k využití naší široké nabídky rolet a moskytiér, které zlepší bezpečnost, pohodlí a styl Vašeho domova či bytu.

IT2000 ®

Vnější rámka it2000

T2000 ® s moskytiérou

Vnější roleta it2000 s moskytiérou

OS2000 ®

Vnější roleta os2000

OS2000 ® s moskytiérou

Vnější roleta os2000 s moskytiérou

RL2000 ®

Vnější roleta rl2000

RL2000 ® s moskytiérou

Vnější roleta rl2000 s moskytiérou

ST2000 ®

Vnější rámka st2000

ST2000 ® s moskytiérou

Vnější roleta st2000 s moskytiérou
Široká škála barev

Sítě proti komárům

Snadná montáž a funkčnost jsou hlavními přednostmi tohoto produktu. Rámový systém moskytiéry je vynikající ochranou místností proti hmyzu.

Rolované moskytiéry

Systém rolovaných moskytiér je dokonalým a extrémně těsným řešením, které chrání interiér před hmyzem a umožňuje jakékoli zavírání a otevírání.

Dveřní moskytiéry

Dveřní moskytiéry Systém moskytiér na pantech dokonale chrání interiér místností před přístupem hmyzu a zároveň dokonale spolupracuje s balkónovými dveřmi.

Máte dotaz? Máme odpověď!

Kontaktujte nás

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Odeslání formuláře

Vyberte možnost doručení

Osobní odběr

Dekorplast - Logo společnosti

Dekorplast Sp. z o.o. -

Výrobce oken a dveří PVC i ALU