Muntins

Příslušenství Dekorplast

Mříže jsou dekorativním prvkem, který dodává oknům styl a eleganci. Někdy jsou nezbytné k vytvoření harmonické estetiky mezi budovou a okny. Mohou však plnit i dekorativní roli díky různým tvarům a barvám. Dodávají oknům originální a jedinečný vzhled. Bary se často používají v budovách v historickém nebo klasickém stylu, aby se zachovala vhodná architektonická estetika, ale mohou být také použity v moderních vzorech jako dekorativní prvek.

Seznamy mincí
Styly oken - vyčnívající nahoru

Lepicí lišty

Jsou určeny pro plastová a hliníková okna. Montují se přímo na sklo z obou stran. Nalepovací lišty představují snadný a rychlý způsob, jak změnit vzhled oken. Jsou k dispozici v různých šířkách a široké škále barev, což umožňuje dokonalé přizpůsobení každému interiéru a dodává mu jedinečný vzhled.

Vnitřní skleněné lamely

Vnitřní sklo

Jedná se o speciální prvky instalované uvnitř okna mezi dvě tabule. Jsou vyrobeny z hliníku a trvale připevněny k rámu mezi skly. Důležité je zachovat proporce a harmonii příček ve vztahu k oknu a také jejich barevnost a tvar sladit se vzhledem budovy. Hliníkové mříže jsou lehké a odolné a dodávají oknům originální a zajímavý vzhled. Jsou k dispozici v různých šířkách a široké škále barev, včetně dvoubarevných. Lze je také ohýbat do oblouků nebo kruhů a spojovat pod různými úhly. Zvenku jsou prakticky neviditelné, čímž je zachována estetika okna.

Máte dotaz? Máme odpověď!

Kontaktujte nás

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Odeslání formuláře

Vyberte možnost doručení

Osobní odběr

Dekorplast - Logo společnosti

Dekorplast Sp. z o.o. -

Výrobce oken a dveří PVC i ALU