Kování

Příslušenství Dekorplast

Tilt-first Systém

Systém tilt first (naklopení před otevřením)

Technologie „ Tilt-First “ umožňuje uzamknout okenní křídlo ve vyklopené poloze po otočení kliky o 90 stupňů. Klika s klíčem zabraňuje přechodu z naklápění do otevírání. Pouze otočení klíče uvolní zámek a umožní vám nastavit kliku do svislé polohy (nahoru) a otevřít okno. Návrat do sklopené polohy automaticky aktivuje zámek. Toto řešení je určeno především do dětských pokojů a hotelů.

Kliková brzda

Kliková brzda

Díky vestavěné otvírací brzdě ovládané klikou můžeme kdykoliv zablokovat okenní křídlo otočením kliky dolů. Jde o dokonalé řešení, které umožňuje bezpečné větrání interiéru i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Skryté panty v okně

Skryté panty v okně

Okna se skrytými panty vypadají nejen esteticky, ale také se snáze udržují v čistotě. Absence zákoutí kolem okenního křídla znamená, že se tam nehromadí prach a nečistoty. Povrch okna je hladký, což usnadňuje čištění a šetří čas. Neviditelné kování má také pozitivní vliv na těsnost konstrukce a zvyšuje odolnost proti vloupání.

Mikro větrání

Mikro větrání

Neviditelná funkce v okně umožňuje neustálou mikrovýměnu vzduchu nastavením kliky pod úhlem 45 stupňů. Mezi rámem okna a křídlem vzniká mezera, kterou se může pohybovat vzduch zvenčí.

Vícestupňové naklápění

Vícestupňové naklápění

Vícestupňová funkce naklápění umožňuje naklápění okna ve více polohách, což uživatelům umožňuje nastavit intenzitu proudění vzduchu v místnosti dle vlastních preferencí.

Máte dotaz? Máme odpověď!

Kontaktujte nás

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Odeslání formuláře

Vyberte možnost doručení

Osobní odběr

Dekorplast - Logo společnosti

Dekorplast Sp. z o.o. -

Výrobce oken a dveří PVC i ALU